Ubezpieczenie wypadkowe

Średnio co 4 sekundy zdarza się wypadek. Dlatego powinniśmy pomyśleć wcześniej o ubezpieczeniu, a nie dopiero wtedy, gdy zdarzy się wypadek.

Przy wyborze nie ważna jest tylko cena, ale również świadczenia jakie mamy z tytułu tego ubezpieczenia. Ubezpieczenie takie powinno zawierać:
 • Jednorazowe świadczenia inwalidzkie- dożywotnią rentę inwalidzką- stawka za każdy dzień pobytu w szpitalu po wypadku
 • Świadczenie w przypadku zranień/okaleczeń
 • Świadczenie w przypadku śmierci
 • Operacje kosmetyczne
 • Koszty ratownicze- Pakiet-Assistance „Pomoc Rehabilitacyjna”
 • Zabiegi rehabilitacyjne
 • Świadczenia pomocnicze na ułatwienie poruszania się
Ubezpieczenie wypadkowe Kaiser-Unfallschutz oferuje ochronę w pracy, po pracy, w drodze do i z pracy, w domu, na urlopie, podczas uprawiania sportu, hobby, 24 godziny na dobę i na całym świecie.

7 komentarzy:

 1. Niezwykle ważne jest też ubezpieczenie samochodowe OC, obowiązkowe z resztą. Ciekawe czy w innych krajach jest możliwość skorzystania z takiego kalkulatora jak https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac . Wpisuje się potrzebne dane i można sobie porównać oferty wielu firm ubezpieczeniowych. Daje to w następstwie możliwość wybrania najkorzystniejszej opcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i dlatego powinniśmy dbać o to by było ono aktualne. Jeżeli chodzi o kalkulatory OC, to od siebie polecam https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/. Na stronie w kilku prostych krokach wyszukamy najbardziej atrakcyjne oferty ubezpieczeniowe. Po wyliczeniu składki, a także wypełnieniu formularza otrzymamy zawsze aktualną listę polis, które w pełni powinny pokrywać się z naszymi preferencjami. Takie rozwiązanie pozwoli nam nie tylko zaoszczędzić czas ale również pieniądze.

   Usuń
 2. Jakie jest wasze zadanie na temat orzeczenia? Czytałem, że nie jest trudno uzyskać na https://www.zus.info.pl/kto-wydaje-orzeczenie-o-niezdolnosci-do-pracy/?

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem wam szczerze, że kredyty są dla każdego i wydaje mi się, że czasem nie ma się co wzbraniać przed tym aby je brać. Jeśli tylko jest was na to stać i jesteście pewni, że możecie sobie pozwolić na spłacanie kredytu https://lowcachwilowek.pl/ to jak najbardziej nie ma co sobie go odmawiać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem. Bardzo dobry artykuł.

  OdpowiedzUsuń